Vážení zákazníci ze Slovenska, využijte prosím pro vaši objednávku verzi eshopu s cenami v eurech - vpravo nahoře pod symbolem slovenské vlajky. Děkujeme.

František Bednařík je zakladatelem Výzkumného Ústavu Cannasan ve Zlíně. V roce 2015 vyvinuli zcela nový postup zpracování konopí setého pro léčebné využití, spočívající mimo jiné v kombinaci účinných látek z konopí setého a léčivých rostlin. Spojením účinných látek vybraných druhů léčivých rostlin a látek obsažených v konopí bylo dosaženo pozitivních, objektivních a kurativních výsledků při léčbě celé řady onemocnění. V dalších letech byl tento způsob léčby konopím aplikován u rozsáhlého souboru pacientů s různými diagnózami. Výsledky ukazují na mimořádný potenciál využití tohoto způsobu fytoterapie v humánní medicíně, zejména pak u chronických onemocnění. Odstraněním psychogenních účinků konopného preparátu je možné přípravek podávat i pacientům, pro které nebylo doposud léčba konopím vhodná. Preparát byl pojmenován Cannasan (CANNAbis SAtiva Nuovum).


Preparáty na bázi konopí setého a jejich využití v humánní a veterinární medicíně. Přednáška Ing. Františka Bednaříka na odborné konferenci Cannafest 2021.