Zadejte v košíku slevový kód "VELIKONOCE" a získejte slevu 20% na celý nákup! 

Cannasan je kompozitní směs extraktů, výluhů a macerátů získaných z vybraných druhů rostlin, nerozpustné vlákniny, rostlinných olejů a konopí setého.
Přípravek obsahuje hydrofilní a lipofilní látky.

Proč Cannasan?

Co je to CBD, CBG, CBN? Tyto zkratky jsou zkratkami názvů kanabinoidů. Konopí seté jich obsahuje více než 140 a u každého z nich byly objevené jak společné účinky na lidský organismus, tak účinky charakteristické pro daný kanabinoid, např. CBG lépe reaguje na záněty, kdežto CBD má uvolňující účinky.

Cannasan® a konopí seté
Fytoterapie (používání léčivých rostlin) je historicky doloženo již v daleké minulosti.

V našem výrobku používáme certifikované odrůdy s nízkým obsahem THC v sušině (do 0,3 % THC).

Spojením vybraných druhů rostlin a látek obsažených v konopí bylo dosaženo významného zlepšení kvality života.

Konopí také pěstujeme na vlastních polích, proto můžeme dohlédnout na kvalitu od zasetí semen až po sklizeň.

Všechny složky, ze kterých je Cannasan® vyroben, jsou přírodního charakteru, bez umělých barviv a konzervantů. Užívání je vhodné i pro vegetariány a vegany.

Co jsou to kanabinoidy?
Kanabinoidy jsou látky přirozeně se vyskytující pouze u konopí. V lidském těle jsou na tyto látky receptory, které dohromady tvoří kanabinoidní systém. Tyto receptory se nachází v orgánech, na kůži a mozku, mimo oblastí, které jsou zodpovědné za respirační a kardiovaskulární funkce. Proto u přípravků na bázi kanabinoidů nedochází k riziku dýchacích či oběhových obtíží. Na tento systém receptorů reagují látky zvané endokanabinoidy. Naše tělo si dokáže endokanabinoidy vytvořit samo a tak udržovat organismus v harmonii. Bohužel vlivem prostředí, nezdravé stravy, prodělaných chorob tělo schopnost vytvářet dostatečné množství endokanabinoidů ztrácí. A právě v takovém případě je můžeme nahradit látkami z konopí setého.

Co je to vláknina a proč je lidské tělo dobrá?
Vláknina je přirozená složka lidské potravy, obsažená hlavně v ovoci, zelenině a celozrnných potravinách. Díky její nerozpustnosti ji tělo nedokáže strávit a ona tak může působit jako přirozený kartáč střev. Může tak pomoci při problémech se zácpou, se kterou jsou spojeny další problémy v lidském těle.

Který Cannasan vybrat?

Který Cannasan vybrat?

Každá receptura Cannasanu obsahuje jedinečnou kombinaci konopí setého, bylin a  rostlinných olejů.