Konopí proti Covid19: přírodní, a hlavně účinná zbraň proti nové nemoci

Onemocnění Covid19 a opatření související s šířením nákazy tohoto onemocnění velmi silně zasáhlo život snad každého člověka na naší planetě. Vědci po celém světě proto velmi intenzivně hledají účinné řešení, které by zbrzdilo šíření tohoto viru a dokázalo efektivně léčit nemocné. Kromě vývoje různě účinných vakcín se zaměřili také na výzkum účinků přírodních léčebných preparátů. A protože konopí je již i mezi vědci známé pro své komplexní léčebné účinky, zaměřila se jejich pozornost i na výzkum konopí a jeho účinných látek na prevenci a léčbu onemocnění SARS-CoV2. A jak se říká "trefili se do černého". Podle nedávno zveřejněné studie Univerzity v Oregonu publikované věšděckým časopisem "Journal of Natural Products", kterou následně citovalo mnoho prestižních médií včetně Forbes (viz odkaz níže), se ukázalo, že konkrétní látky z konopí se dokážou navázat na spike protein a zabránit viru SARS-CoV2 proniknout do buněk, kde se virová buňka rozmnoží a dále se rozšíří do lidského organismu a způsobí tím infekci.

Dvě kyseliny v konopí zastaví nákazu

Dvě sloučeniny, které se v konopí přirozeně vyskytují, mají na prevenci i léčbu Covid19 velmi významný vliv. Konkrétně jde o kyselinu kanabigerolovou CBGA a kyselinu kanabidiolovou - CBDA. Kyselina kanabidiolová je hlavním fytokanabinoidem ve vlákninovém konopí a v konopném oleji ze semen. Kyselině kanabigerolové se říká „stavební kámen“ kanabinoidů.

 

Konopí je univerzální preparát pro prevenci budoucích variant Covid19

Studie navíc ukázala, že účinné látky z konopí dokážou pružně reagovat nejen na již existující varianty a mutace Covid19, ale i na nově vznikající. "CBGA a CBDA byly schopny účinně blokovat vstup viru do buněk lidského organismu i u nově příchozích variant B.1.1.7, známé jako Britská mutace, i B.1.351 známé jako Omikron." řekl autor studie Richard B. van Breemen.

Proč jsou produkty Cannasan účinnější než jiné?

Již zmiňovaná studie také zjistila, že pozitivní účinky při léčbě a prevenci šíření Covid19 mají pouze kyselé formy kanabinoidů, které však bývají u většiny konopných preparátů, jako jsou velmi rozšířené CBD kapky, zničeny při výrobě – během extrakce účinné látky. Produkty Cannasan se však nevyrábí extrakcí ale právě kvůli komplexním léčebným schopnostem konopí setého je zachována většina účinných látek a díky jedinečnému procesu zpracování produktů Cannasan jsou tyto kyselé formy naopak v produktech Cannasan zastoupeny většinově. Konopná semena, vláknina ze semen a konopný olej Cannasan tak mají požadované složení, které se ukazuje jako velmi účinné. Produkty Cannasan jsou navíc bez obsahu THC, účinky komplexu kanbinoidů mohou tedy využít i lidé, kteří z nějakých důvodu klasické konopí užívat nemohou. A i díky tomu může konopné preparáty Cannasan ať už v podobě klasických olejových preparátů či v podobě tobolek používat naprosto kdokoli.

Konopí proti Covid19

Cannasan - prevence, léčba i podpora imunity

Je vysoce pravděpodobné, že Covid19 se bude v obdobích zvýšeného výskytu respiračních onemocnění vracet a časem se nejspíš stane běžnou součástí našeho života. Konopné preparáty Cannasan proto mohou být účinnou prevencí pro každého z nás ať už patříme do rizikové skupiny nebo ne. Každý si tedy může preventivně pořídit účinnou prevenci a chránit tak nejen sebe, ale i své okolí. Cannasan a konopné látky v něm obsažené navíc dokážou posílit i imunitu. Obzvláště preparát Cannasan Imuno (a to ať už v podobě klasického olejového preparátu, tak v podobě tobolek), který je určen právě pro posílení imunity. To vás může účinně připravit nejen na možné budoucí nové vlny onemocnění, ale může to být i velmi účinný prostředek i při rekonvalescenci po prodělání onemocnění obzvláště u těch, jimž se následky onemocnění táhnou ještě dlouho po odeznění onemocnění. Preparátyx Cannasan všem mohou pomoci při rekonvalescenci i u osob, u kterých se projevili i nežádoucí účinky po očkování proti Covid19.

Odkazy na zdroje a studie:

Journal od Natural Products - Cannabinoids Block Cellular Entry of SARS-CoV-2 and the Emerging Variants

The Daily Wire - Cannabis Prevents COVID Infection In Lab Study

FORBES - Study Finds Cannabis Compounds Prevent Infection By Covid-19 Virus

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení