Vážení zákazníci ze Slovenska, využijte prosím pro vaši objednávku verzi eshopu s cenami v eurech - vpravo nahoře pod symbolem slovenské vlajky. Děkujeme.

Cannasan MAST Konopná 30 ml a 50 ml

Cena
od 180 Kč


Kód produktu
P00014

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Cannasan MAST Konopná má uklidňující účinky na pokožku a díky svému složení se velmi dobře vstřebává. Má příjemnou bylinnou vůni. Více

Cannasan MAST Konopná má uklidňující účinky na pokožku a díky svému složení se velmi dobře vstřebává. Má příjemnou bylinnou vůni.

Cannasan MAST Konopná má uklidňující účinky na pokožku, má příjemnou bylinnou vůni. To vše z certifikovaných odrůd konopí setého vypěstovaného v České republice. Díky použitým olejům (jako je např. mandlový nebo olej z hroznových jader) se konopná mast skvěle roztírá, dobře proniká do kůže a téměř nezanechává pocit mastnoty. Vyzkoušejte a nebudete chtít jinou!

Složení:

Extrakt z konopí setého (Cannabis sativa), bambucké máslo (Vitellaria paradoxa), kokosový olej (Cocos nucifera), olej z hroznových jader (Vitis vinifera), makový olej (Papaver somniferum), mandlový olej (Prunus amygdalis dulcis), arganový olej (Argania spinosa), esenciální olej tee tree


Konopnou mast doporučujeme skladovat při teplotě 5 až 25 °C