Vážení zákazníci ze Slovenska, využijte prosím pro vaši objednávku verzi eshopu s cenami v eurech - vpravo nahoře pod symbolem slovenské vlajky. Děkujeme.

Cannasan MAST Levandulová 30 ml a 50 ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
od 180 Kč


Kód produktu
P00015

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Cannasan mast Levandulová Vám připomene jemnou vůni horkého letního večera. Levandulový éterický olej pomáhá s nespavostí, zmírňuje nervozitu. Mast velmi dobře působí na podrážděnou a citlivou pokožku, oblíbí si ji ekzematici i lidé se stárnoucí pletí. Více

Cannasan mast Levandulová Vám připomene jemnou vůni horkého letního večera. Levandulový éterický olej pomáhá s nespavostí, zmírňuje nervozitu. Mast velmi dobře působí na podrážděnou a citlivou pokožku, oblíbí si ji ekzematici i lidé se stárnoucí pletí.

Cannasan Mast Levandulová je vhodná pro pěstění pokožky v každém věku.. Levandulový éterický olej pomáhá s nespavostí, zmírňuje nervozitu. Mast velmi dobře působí na podrážděnou a citlivou pokožku, oblíbí si ji ekzematici i lidé se stárnoucí pletí. Neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Díky použitým olejům ( mandlový olej, makový olej, olej z hroznových jader, arganový olej) se levandulová mast skvěle roztírá, dobře proniká do kůže a nezanechává na pokožce téměř žádnou mastnotu. Vyzkoušejte a nebudete chtít jinou!

Složení:

Extrakt z levandule (Lavandula angustifolia), bambucké máslo (Vitellaria paradoxa), kokosový olej (Cocos nucifera), olej z hroznových jader (Vitis vinifera), makový olej (Papaver somniferum), mandlový olej (Prunus amygdalis dulcis), arganový olej (Argania spinosa).


Levandulovou mast doporučujeme skladovat při teplotě 5 až 25 °C