Navštivte veletrh Kopex v Ostravě v neděli 28.4. ve 13 hodin, přednáška Ing. Františka Bednaříka na téma léčba konopín.

Cannasan MAST Třezalková 30 ml a 50 ml

Cena
od 180 Kč


Kód produktu
P00016

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Cannasan mast třezalková je cenným pomocníkem při péči o pokožku, která byla vystavena náročným podmínkám. Výborně se osvědčila jako pomoc po spáleninách, škrábancích, ekzémech i při pocitu přesušené kůže. Více

Cannasan mast třezalková je cenným pomocníkem při péči o pokožku, která byla vystavena náročným podmínkám. Výborně se osvědčila jako pomoc po spáleninách, škrábancích, ekzémech i při pocitu přesušené kůže.

Cannasan Mast Třezalková je cenným pomocníkem při péči o pokožku, která byla vystavena náročným podmínkám. Výborně se osvědčila po spáleninách, škrábancích, ekzémech i při pocitu přesušené kůže. Třezalková mast obsahuje vysoký podíl extraktu třezalky tečkované, neobsahuje umělá barviva a konzervanty. Díky použitým olejům ( mandlový olej, makový olej, olej z hroznových jader, arganový olej) se třezalková mast skvěle roztírá, dobře proniká do kůže a nezanechává téměř žádnou mastnotu. Jemná parfemace esenciálním palmorůžovým olejem zvyšuje příjemný pocit z použití masti. Vyzkoušejte a nebudete chtít jinou!

Složení:

Extrakt z třezalky tečkované (Hypericum perforatum), bambucké máslo (Vitellaria paradoxa), kokosový olej (Cocos nucifera), olej z hroznových jader (Vitis vinifera), makový olej (Papaver somniferum), mandlový olej (Prunus amygdalis dulcis), arganový olej (Argania spinosa), esenciální olej palmorůžový.


Třezalkovou mast doporučujeme skladovat při teplotě 5 až 25 °C