Dárkový balíček Cannasan HARMONY

Cena
1 760 Kč


Kód produktu
P00026

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

V dárkovém balíčku Cannasan HARMONY najdete 1x Cannasan MAST Konopnou zdarma! Balíček obsahuje 2x Cannasan HARMONY a 2x Cannasan MAST Konopná. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému! Více

V dárkovém balíčku Cannasan HARMONY najdete 1x Cannasan MAST Konopnou zdarma! Balíček obsahuje 2x Cannasan HARMONY a 2x Cannasan MAST Konopná. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému!

Pokud si přejete do balíčku jiný Cannasan, než Cannasan HARMONY, napište nám to prosím do poznámky, spolu s hrubostí mletí (jemný nebo hrubý). Cannasan je přírodní výživový doplněk stravy s patentovanou recepturou, která unikátně kombinuje konopí seté, byliny a přírodní oleje. Jeho jedinečnost spočívá v kombinaci komplexu kanabinoidů a bylin s rostlinnými oleji a vlákninou. Cannasan neobsahuje THC.

Zvolte si Cannasan HARMONY v jemné nebo hrubé variantě! Při hrubém mletí obsahuje Cannasan větší množství terpenů a teprenoidů, které se jinak při zpracování více uvolňují a klesá jejich obsah ve výsledném produktu. Výzkumné práce různých výzkumných týmů ukazují na potenciální souvislosti synergických účinků kanabinoidů, terpenů a terpenoidů. S mnohdy až překvapivými účinky působení na organismus.